Pamje nga vendi i ngjarjes, shikojeni veturën ku humbi jetën Gazmend Sinani – Lajmi.net
Pamje nga vendi i ngjarjes, shikojeni veturën ku humbi jetën Gazmend Sinani
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:41, 23 June 2018
Kombëtarja e basketbollit të Kosovës ishte në Gjakovë dhe po i mbante stërvitjet përgatitore për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës.

Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ku ishin të përfshirë disa lojtarë të kombëtares së Kosovës në basketboll, ka humbur jetën basketbollisti Gazmend Sinani.

Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ku ishin të përfshirë disa lojtarë të kombëtares së Kosovës në basketboll, ka humbur jetën basketbollisti Gazmend Sinani.

Kombëtarja e basketbollit të Kosovës ishte në Gjakovë dhe po i mbante stërvitjet përgatitore për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës.

Në po të njëjtin aksident ku humbi jetën basketbollisti i kombëtares së Kosovës, Gazmend Sinani, lëndime trupore kanë pësuar edhe Granit e Fisnik Rugova, Altin Morina dhe fizioterapeuti i reprezentacionit Kujtim Shala.

Insporti ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur aksidenti.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO