Një grua u gjet e mbuluar me gjak, duke pirë kafe dhe cigare pasi “theri një person”

Këto pamje të tmerrshme tregojnë një grua e mbuluar me gjak duke shijuar kafen e mëngjesit dhe një cigare pasi theri një person për vdekje para vajzës së saj.

Fun

04/06/2020 23:29

45-vjeçarja e quajtur Natalia ka therur 60-vjeçarin Vasily me thikë të kuzhinës para se të merrte në sëpatë që ta godiste në pulpë, transmeton lajmi.net.

Trupi i 60 vjeçarit ishte gjetur afër shtëpisë së saj në fshatin e Loboikivka, qendër e Ukrainës.

Natalia e alkoolizuar dhe Vasily ishin duke shijuar një aheng të dehur tek shtëpia e saj kur filloi një argument.

Vrasja ndodhi përpara vajzës së saj 16-vjeçare, shkruan Mirror. Kur policia arriti tek vendi i ngjarjes, ata panë Natalia të ulur duke pirë kafe dhe cigare edhe pse ajo ishte e mbuluar me gjak.

Ata gjetën në trupin e personit një thikë. /Lajmi.net/