Një burrë kishte një karikues të telefonit celular të hequr nga fshikëza e tij

Burri 30-vjeçar fillimisht u tha mjekëve në Indi se ai kishte gëlltitur aksidentalisht karikuesin celular.

Fun

06/06/2020 15:02

Testet dhe skanimet nuk arritën ta lokalizojnë atë derisa një rreze X zbuloi se teli ishte në fshikëzën urinare, raporton Hindustan Times, transmeton lajmi.net.

Kirurgu i habitur Walliul Islam, i cili e hoqi atë në Guwahati, Indi, tha: “Pacienti erdhi tek ne me dhimbje të forta në bark dhe na tha që ai kishte konsumuar gabimisht një kabllo”.

 The offending cable after it was removed

“Ne ekzaminuam stolin e tij dhe bëmë një endoskopi, por gjithashtu nuk mundëm ta gjenim kabllon. Kur e operuam atë, nuk kishte asgjë në traktin e tij gastrointestinal. Ne mund të ishim hequr me operacionin nëse ai do të na tregonte të vërtetën”.

 An X-ray showing the charger inside the man

Dr. Islam tha që pacienti në siklet kishte zakon të fuste kabllo dhe “sende të tjera” përmes penisit të tij për kënaqësi seksuale.

“Është një lloj masturbimi që quhet tingëllimë uretrale, që është futja e një objekti ose lëngu në uretër”, tha kirurgu. /Lajmi.net/