Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Macja bëhet virale për vetullat e bardha që i japin asaj një pamje interesante

15:00 | 30 Qershor 2020

Kjo është macja me vetulla interesante që i japin një pamje të çuditshme të fytyrës.

Macja katër vjeçare ka vetulla të bardha që i japin asaj një fytyrë interesante, transmeton lajmi.net.

Pronarja e tij Karen ka postura fotografi dhe video të maces së saj të cilat edhe u bënë virale në rrjetin social Instagram.

Në fillim Karen filloi të postoj fotografi në vitin 2018 dhe filloi të pranojë shumë ndjekës, më pas macja u bë virale nga fytyra e saj e çuditshme për shkak të vetullave të saj të bardha. /Lajmi.net/

Cornelius the cat with white eyebrows standing and posing for the camera, while wearing an orange scarf.