Liverpool – Keita, në bisedime për rinovim të kontratës

Liverpooli dëshiron të mbajë në ekip Naby Keita. Naby Keita ka qenë mjaft i lidhur me një largim nga Liverpool. Është ‘Football Insider’ tani po raporton se drejtuesit e klubit dhe lojtari janë në bisedime për kontratë të re në ‘Anfield’, përcjell lajmi.net. Ata gjithashtu pretendojnë se klubi është ‘gjithnjë e më shumë shpresë’ për…

Sport

24/09/2022 17:39

Liverpooli dëshiron të mbajë në ekip Naby Keita.

Naby Keita ka qenë mjaft i lidhur me një largim nga Liverpool.

Është ‘Football Insider’ tani po raporton se drejtuesit e klubit dhe lojtari janë në bisedime për kontratë të re në ‘Anfield’, përcjell lajmi.net.

Ata gjithashtu pretendojnë se klubi është ‘gjithnjë e më shumë shpresë’ për të rënë dakord për një marrëveshje me mesfushorin, kontrata aktuale e të cilit do të përfundojë në fund të sezonit.

Mbetet të shihet nëse do ketë akordim në mes dy palëve./Lajmi.net/