Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Ky gol me thembër ia kalon Ibrahimovicit (Video)

16:39 | 9 Mars 2015

Alan

Futbollisti i skuadrës nga Kazakistani, Irtysh Pavlodar, Alan Gatagov ka arritur të shënojë një gol me të vërtetë shumë të bukur me thembër, i cili ia kalon edhe Ibrahimovicit.

Një gol me të vërtetë spektakular ka arritur nga Kazakistani, dhe që është duke bërë xhiron e botës.

Lojtari me ermin, Alan Gatagov ka arritur të dërgojë topin në rrjetën e kundërshtarit falë një goditjeje perfekte me thembrën e tij.