Ky është zogu i talentuar

Në një video shfaqet një zog i cili pëlqen të luaj me top basketbolli.

Fun

10/06/2020 09:51

Zogu i talentuar e sill topin e basketbollit lart dhe poshtë, transmeton lajmi.net.

Ai nuk mund të largohet nga topi sepse i duket shumë zbavitëse.

Në një hapësirë të mjaftueshme lart e poshtë, zogu i talentuar e shfrytëzon mjaft mirë për të zbavitur veten por edhe ata të cilët e shikojnë këtë video. /Lajmi.net/

https://www.facebook.com/DailyMailVideo/videos/559515668044085/?t=0