Ky aplikacion kushton kushton 1199 $ – Zbulojeni arsyen! – Lajmi.net
Ky aplikacion kushton kushton 1199 $ – Zbulojeni arsyen!
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:39, 13 September 2018
VIP Black është një aplikacion qe gjendet në appstore dhe kushton plot 1199$.

Ky aplikacion ju lejon të gjeni cfarë do lloj informacioni mbi hotelet, restaurantet,limuzina,dhurata dhe shume oferta shit-blerje cdo gjë qe vertet mund të kerkosh.

Cdo shërbim që ofron ky aplikacion supozohet të jetë ekskluziv dhe kjo është arsyea pse është kaq i kushtueshëm. /Intv

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO