Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Ky aplikacion kushton kushton 1199 $ – Zbulojeni arsyen!

20:39 | 13 Shtator 2018

VIP Black është një aplikacion qe gjendet në appstore dhe kushton plot 1199$.

Ky aplikacion ju lejon të gjeni cfarë do lloj informacioni mbi hotelet, restaurantet,limuzina,dhurata dhe shume oferta shit-blerje cdo gjë qe vertet mund të kerkosh.

Cdo shërbim që ofron ky aplikacion supozohet të jetë ekskluziv dhe kjo është arsyea pse është kaq i kushtueshëm. /Intv