Kush është bukuroshja që do ta hapë Botërorin 2018? – Lajmi.net
Kush është bukuroshja që do ta hapë Botërorin 2018?
Autori: Lajmi.net Sport 11:20, 14 June 2018
Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të paraqitet në hapjen e "Botërorit 2018".

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams.

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për sportin, më saktë tenisin.
Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin.

Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin e finalet të këtij kampioni të shumëpritur, që merr rrugë të enjten.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO