Kur Coutinho luante futsall dhe dhuronte spektakël

19:11 | 8 Janar 2018

Philippe Coutinho ka përmbush ëndrrën e tij, duke u transferuar nga Liverpooli te Barcelona.

Për yllin brazilian, Barcelona pagoi 160 milionë euro, për ta bërë atë futbollistin e dytë më të shtrenjtë në histori.

Coutinho që sot është një yll botëror, yll ka qenë edhe si fëmijë në futbollin e sallave.

Në videon e mëposhtme mund ta shikoni se çfarë spektakli ka dhuruar Coutinho në futsall./Lajmi.net/