Keni fshirë ndonjëherë gabimisht fotografitë nga smartfoni? Ja si t’i riktheni – Lajmi.net
Keni fshirë ndonjëherë gabimisht fotografitë nga smartfoni? Ja si t’i riktheni
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:29, 18 December 2018
Fshirja e fotografive gabimisht në smartfonë, qoftë ai Samsung apo iPhone, është më se i zakonshëm në mesin e përdoruesve.

Megjithatë ekziston një mundësi e rikthimit të tyre, e cila jo shumë shpesh kihet parasysh apo është në dijeninë e përdoruesve të smartfonëve, përcjell lajmi.net.

Pavarësisht se mund të jetë paksa procedurë e gjatë, duke pasur parasysh rëndësinë e fotografive, ia vlen që ta provoni.

Për të ndjekur hap pas hapi procedurën e rikthimit të fotografive, ndiqini videot e mëposhtme. Videoja e parë vlen vetëm për personat që janë të pajisur me iPhone, ndërkaq e dyta për ata me Samsung. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO