Galaxy Note 8 apo iPhone X – cili është më i mirë? (Video) – Lajmi.net
Galaxy Note 8 apo iPhone X – cili është më i mirë? (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 15:38, 8 August 2018
Beteja për telefonin më të mirë ndërmjet Samsung dhe iPhone nuk ka të ndalur!

Në prag të prezantimit të smartfonit më të ri nga Samsung, Galaxy Note 9, iPhone ka paralajmëruar një smartfon të ri, por gara ndërmjet smartfonëve të fundit nuk ka mbaruar, transmeton Lajmi.net

Samsung dhe Apple janë dy markat më të shitura të smartfonëve dhe gjithashtu më kualitative, por cili është më i mirë?

Në videon e mëposhtme mund të shihni krahasimin e iPhone X me Galaxy Note 8./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO