Fantastike kjo – Vedat Muriqi i shënon Barcelonës, kalon Mallorcan në epërsi

Vedat Muriqi ka kaluar Mallorcan në epërsi ndaj Barcelonës. Dhe kjo, pas vetëm tetë minutash lojë, përcjell lajmi.net. Sulmuesi i kombëtares shfrytëzoi në maksimum një asistim të Sanchez, me këtë të fundit që përfitoi nga një gabim i mbrojtjes Blaugrana. Në vegëzën e mëposhtme edhe goli i prizrenasit. GOLI KËTU

Sport

26/09/2023 21:45

Vedat Muriqi ka kaluar Mallorcan në epërsi ndaj Barcelonës.

Dhe kjo, pas vetëm tetë minutash lojë, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi i kombëtares shfrytëzoi në maksimum një asistim të Sanchez, me këtë të fundit që përfitoi nga një gabim i mbrojtjes Blaugrana.

Në vegëzën e mëposhtme edhe goli i prizrenasit.

GOLI KËTU