Efekti Ronado, shikojeni çfarë ka ndodhur në Facebook e Instagram te Juventus – Lajmi.net
Efekti Ronado, shikojeni çfarë ka ndodhur në Facebook e Instagram te Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:22, 12 July 2018
Cristiano Ronaldo ka rritur Juventusin në rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Twitter.

Cristiano Ronaldo ka filluar të lë gjurmë në Juventus, ende pa u prezantuar si futbollist i ri i ekipit nga Serie A.

Menjëherë pas konfirmimit të lajmit për transferimin e tij nga Real Madrid, në rrjetet sociale te “Bianconerët” ka filluar një valë e re e pëlqimeve dhe ndjekësve të rinj.

Efekti i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Juventusit.

+ 900,000 followers në Instagram.
+ 100,000 followers në Twitter.
+ 400,000 likes në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO