E tmerrshme! Vret veten me armë aktori i njohur i serialit tuaj të preferuar!

Bota e artit në zi!

ShowBiz

25/06/2018 20:59

Shoku i tij i dhomës e ka gjetur të pajetë rreth orës 8 të pasdites në një apartament në Los Angeles, ai telefoni policinë, por në fakt i kishte dhënë fund jetës.

Bëhet fjalë për Carlos Lopez Jr, i cili siç bën me dije TMZ ka vrarë veten pasi pranë kokës së tij është gjetur një armë.

35-vjeçari i ndjerë ka marrë pjesë në shumë filma të njohur, një prejt tyre edhe seriali “iCarly” që transmetohet në IN Tv, por edhe “CSI: Cyber”, si dhe së fundmi kishte rolin e shefit të Policisë në filim e Tom Cruise “American Made”. Ai gjithashtu ishte pjesë e programit televiz “Operation Repo” për dy vite. Mediat ndërkombëtare bëjnë me dije se aktori i njohur ka lënë dhe një shënim, por që nuk është publikuar ende.