Bëhuni gati të qeshni me lot me frizurën e re nga Fellaini – Lajmi.net
Bëhuni gati të qeshni me lot me frizurën e re nga Fellaini
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:54, 13 March 2018
Marouane Fellaini ka vendosur ta ndryshojë stilin e flokëve.

Marouane Fellaini ka befasuar me frizurën e re.

Mesfushori i Manchester United ka vendosur ta ndryshojë stilin e flokëve.

Nëse deri më tani u është dukur qesharake pamja e tij, bëhuni gati ta mirëprisni ndryshimin, përcjell “lajmi.net”.

Fellaini ka publikuar fotografinë me frizurë të re në rrjetet sociale duke zgjuar reagime qesharake nga tifozët. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO