Barcelona befason me vendimin për Hazardin – Lajmi.net
Barcelona befason me vendimin për Hazardin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:53, 11 July 2018
Barcelona nuk dëshiron të realizojë një marrëveshje të kushtueshme për Eden Hazardin.

Barcelona ka vendosur të tërhiqet nga interesimi për transferimin e mesfushorit të Chelseat, Eden Hazard.

“Mundo Deportivo” ka mohuar spekulimet në lidhje me kalimin e yllit belg te skuadra nga Camp Nou.

Barcelona nuk dëshiron të realizojë një marrëveshje të kushtueshme, duke qenë se ka edhe Philippe Coutinhon që luan në pozitë të njëjtë, përcjell “lajmi.net”.

Hazard kërkohet edhe nga klubi tjetër i madh nga La Liga, Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO