Atletico Madrid shënon fitore të lehtë – Lajmi.net
Atletico Madrid shënon fitore të lehtë
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:15, 11 March 2018
Atletico Madrid i është përgjigjur me fitore Real Madridit dhe Barcelonës.

Skuadra e drejtuar nga Diego Simeone, ka mposhtur 3:0 Celta Vigon në shtëpi në kuadër të xhiros së 28-të.

Griezmann, Vitolo, Correa shënuan për fitoren e Atletico Madrid.

Me këtë fitore, Atletico numëron 64 pikë, duke u renditur në vendin e dytë, me tetë pikë më pak se Barcelona./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO