Ana dhe katër shoqet e saj, zhvishen për një foto artistike

Ana dhe shoqet e saj kanë pozuar të zhveshura.

ShowBiz

25/10/2020 15:03

Ana Cheri njihet për imazhet e saj provokuese, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nuk qenka vetëm ajo që merr vëmendjen aq mirë, njësoj i ka edhe shoqet.

Ishte Ana ajo e cila e ka publikuar një foto në Instastory, dhe në këtë imazh shihet ajo me katër vajza të tjera dhe të gjitha kanë hequr rrobat për këtë imazh artistik.

“U bllokuam në një ishull dhe vendosëm të zhvishemi lakuriq dhe të bëhemi argëtuese përreth”, ka shkruar si me shaka Ana.

Vajzat në foto duken po aq seksi sa edhe vet Ana./Lajmi.net/