Ami po realizonte fotosesion në Greqi, shikojeni çfarë i bën Ermali

Ermali e nis ditën me batutat e tij.

ShowBiz

12/10/2019 11:01

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska së fundi kanë udhëtuar për në Greqi, ku po relaksohen në maksimum, shkruan lajmi.net.

Ishte Ermali ai i cili së fundi publikoi disa imazhe të bashkëshortes, e cika i kishte realizuar në Parga.

Teksa Ami po merrte poza atraktive e ulur në një restaurant, Ermali ishte pozicionuar në një kënd, për t’ia prishur fotografitë.

“Qefi im kur isha i vogël…
Tag dikë që të prish foton?”, ka shkruar moderatori. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3gwSZLBHg9/