Agjenda e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit

13:09 | 22 Maj 2019

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje.

Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Më poshtë mund ta shihni agjenden e plotë të ‘Dardanëve’ për dy ndeshjet e muajit të ardhshëm.

Orari i stërvitjeve:
02.06. ora: 18:00
03.06. ora: 11:00
03.06. ora: 17:00
04.06. ora: 11:00
05.06. ora: 10:30
14:00 Nisja për Podgoricë
06.06. ora: 18:00
08.06. ora: 18:00
09.06. ora: 19:00. /Lajmi.net/