Afërdita do ta marrë të dashurin në videoklipin e ri

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, ka vendosur që ta inkuadrojë të dashurin në video-projektin e radhës.

ShowBiz

08/03/2015 19:30

Afërdita ka kohë që po shijon një romancë të mbarë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Megjithatë, tash ka vendosur që ta zgjerojë nivelin e dashurisë me të, tash edhe në sferën e muzikës. transmeton gazetaexpress.com

Sipas Prive, Afërdita e ka përfunduar këngën e re, teksa në videoklipin e saj të ri do ta ketë ta pranishëm edhe të dashurin. lajmi.net