Dua Lipa feston ditëlindjen e 27-të

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot (e hënë) feston ditëlindjen e 27-të. Dua Lipa është shfaqur e mrekullueshme në paraqitjen e saj në “javën e ditëlindjes”, shkruan lajmi.net. Ajo paraqitet në një palë sytjena me plot shkëlqim dhe taka të larta, ndërkohë që festonte me miqtë në një bregdet. Dua u befasua me…

ShowBiz

22/08/2022 10:41

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot (e hënë) feston ditëlindjen e 27-të.

Dua Lipa është shfaqur e mrekullueshme në paraqitjen e saj në “javën e ditëlindjes”, shkruan lajmi.net.

Ajo paraqitet në një palë sytjena me plot shkëlqim dhe taka të larta, ndërkohë që festonte me miqtë në një bregdet.

Dua u befasua me një tortë ditëlindje nga miqtë e saj.

Këngëtarja nga Kosova ka qëndruar ditëve të fundit në Shqipëri, përkatësisht në jug.

Ajo ka kaluar një kohë të mirë së bashku me familjen, gjersa janë në pritje të festivalit “Sunny Hill” që do të mbahet në Tiranë./Lajmi.net/