ZYRTARE: Vidal – Inter, lajm i madh vjen nga Ancelotti – Lajmi.net
ZYRTARE: Vidal – Inter, lajm i madh vjen nga Ancelotti
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 12:56, 24 July 2017
Carlo Ancelotti ka sqaruar të ardhmen e Arturo Vidal.

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti u ka dhënë fund spekulimeve rreth transferimit të Arturo Vidal në Inter.

Ai ka thënë se ish ylli i Juventusit do të mbetet në Allianz Arena.

“Për Vidalin, nuk ka asnjë mënyrë. Ai është lojtari ynë dhe ne kemi shumë besim në të”, deklaroi Ancelotti, përcjell “lajmi.net”.

“E di se ka thashetheme dhe jemi mësuar me to. Ai do të qëndrojë me ne 100% – Jam i bindur për këtë”, tha ai, shkruan Goal. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3