ZYRTARE: Lamtumirë Serie A, transferohet në La Ligë (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Lamtumirë Serie A, transferohet në La Ligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 10:14, 11 July 2017
Luis Muriel është futbollist i ri i Sevillas.

Luis Muriel ka kaluar testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratën me Sevillan.

Muriel është zyrtarisht futbollist i ri i ekipit nga La Liga.

Kurse, ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Sevillan.

Prezantimi i tij do të bëhet sot nga ora 13:00. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Luis Muriel, Sevilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush