ZYRTARE: Ja kur luhet ndeshja Real Madrid – Barcelona – Lajmi.net
ZYRTARE: Ja kur luhet ndeshja Real Madrid – Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:30, 17 March 2017
Është caktuar data dhe ora e ndeshjes ‘El Classico’ mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Ndeshja e pjesës së dytë të sezonit në La Liga, do të luhet më 23 prill, ditë e diel duke filluar nga ora 20:45.

Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 33-të, dhe mund që sqarojë shumëçka rreth titullit të kampionit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO