ZYRTARE: Inter zbulon fanellën e parë për sezonin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Inter zbulon fanellën e parë për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:41, 16 May 2018
Inter ka publikuar fotografitë e uniformës kryesorë për edicionin e ardhshëm.

Inter ka prezantuar zyrtarisht fanellën e parë për sezonin e ri.

Klubi milanez ka publikuar fotografitë e uniformës kryesorë për edicionin e ardhshëm.

Ngjyrat e fanellës janë tradicionalet zi e kaltër, përcjell “lajmi.net”.

Fanella edhe në këtë edicion është krijuar nga kompania veshmbathjeve sportive, Nike. /Lajmi.net/

32764537-1903791453004318-2241356420316397568-o_1526460898-1808327

auto_gsmarena_0041526461987 rafinha-2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO