ZYRTARE: Dardan Berisha rikthehet te Sigal Prishtina – Lajmi.net
ZYRTARE: Dardan Berisha rikthehet te Sigal Prishtina
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:12, 5 July 2017
ZYRTARE: DARDAN BERISHA RIKTHEHET N'SHPI!

Ashtu sic ju premtuam, KB SIGAL Prishtina nuk do të ndalet së punuari për edicionin historik 2017/2018.

Pas rikthimit të trajnerit Ahmet Kandemir dhe transferimin e dy lojtarëve të ri, Zeek Woodley dhe Keon Johnson, në radhët tona kemi rikthyer Dardan Berishën për të cilin nuk kemi nevojë të shkruajmë më shumë.

Dardani me KB Prishtinën fitoi gjithcka cka ka për tu fituar: Tituj të Kampionit të Kosovës, Liga Ballkanike, Kupa të Kosovës dhe Superkupa të Kosovës. Tani koha është për të luftuar për synimet e radhës…

Ditët në vijim ju njoftojmë edhe për disa “aderime” të tjera bombastike :)

Dardan, mirë së u riktheve në shtëpinë tënde, SHTËPINË E KAMPIONËVE!

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan