Zyrtare: Bayerni nënshkruan me sulmuesin e njohur (FOTO) – Lajmi.net
Zyrtare: Bayerni nënshkruan me sulmuesin e njohur (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 16:15, 27 April 2017
Kingsley Coman ka rinovuar kontratën me Bayernin e Munichut.

Ai ka vazhduar kontratën deri në vitin 2020 me gjigantin bavarez.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Bayernit në Twitter, përcjellë “Lajmi.net”.

Kampioni gjerman pritet të bëjë disa ndryshime dhe t’iu japë më shumë hapësira lojtarëve të rinj, siç është Coman. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3