ZYRTARE: Barcelona konfirmon transferimin e Yerry Mina – Lajmi.net
ZYRTARE: Barcelona konfirmon transferimin e Yerry Mina
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:43, 11 January 2018
Barcelona ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina nga Palmeiras.

Barcelona dhe Palmeiras kanë arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina.

Blerja e mbrojtësit 23-vjeçar Barçës i ka kushtuar 11.8 milionë euro dhe ka një klauzolë lirimi prej 100 milionë eurove.

Mina është nisur për në Barcelonë, për testet mjekësore dhe nënshkrimin e kontratës me klubin nga Camp Nou. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO