Zidane me lajm fantastik për Ronaldon – Lajmi.net
Zidane me lajm fantastik për Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:57, 9 February 2018
Cristiano Ronaldo është i motivuar si kurrë më parë te skuadra e Real Madridit, thotë Zinedine Zidane.

Zinedine Zidane ka gëzuar tifozët me deklaratën e fundit për Cristiano Ronaldon.

“Mbase për shkak të kësaj [mungesës së golave], ai është më i motivuar më shumë se kurrë më parë dhe i etur për të treguar se çfarë mund të bëjë”, ka thënë trajneri i Real Madridit sot gjatë një konference për media.

“Ai gjithmonë e ka dëshmuar veten dhe është treguar në ndeshjet e mëdha”, ka shtuar ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper