Zbulohet data e meçit të radhës për Ilir Latifin (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohet data e meçit të radhës për Ilir Latifin (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 14:33, 21 May 2017
Boksieri kosovar, Ilir Latifi, është gati për meçin e ri.

Ai do të përballet me boksierin latin Antonio Rogerio Nogueira, në një ballafaqim shumë të fortë, përcjellë “Lajmi.net”.

Meçi do të zhvillohet më 25 qershor në Oklahoma të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Të dy boksierët janë shprehur optimistë për fitore, por duke respektuar njëri-tjetrin.

Ilir Latifi është një nga boksierët më të suksesshëm kosovarë në vitet e fundit. /Lajmi.net/

18643839_419426305110404_1880222078_n

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO