Xherdan Shaqiri realizon në fitoren e Stoke Cityt – Lajmi.net
Xherdan Shaqiri realizon në fitoren e Stoke Cityt
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:52, 2 December 2017
Xherdan Shaqiri ka realizuar në fitoren e Stoke City në shtëpi ndaj Swansea City.

‘The Potters’ kanë mposhtur 2:1 Swansea në ‘Bet365 Stadium’.

Të gjitha golat e kësaj sfide u shënuan në pjesën e parë.

Mysafirët të parët kaluan në epërsi përmes Bony.

Rezultati u përmbys me golat e Shaqirit dhe Diouf./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xherdan Shaqiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels