West Ham United – Manchester United, formacionet zyrtare – Lajmi.net
West Ham United – Manchester United, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:46, 10 May 2018
West Ham United dhe Manchester United zhvillojnë ndeshjen e fundit të xhiros 37-të të Premierligës.

Me fillim nga ora 20:45, West Ham United në shtëpi pret skuadrën e drejtuar nga Jose Mourinho, Manchester United.

Të dy skuadrat kanë bërë zyrtare formacionet:

West Ham United:

Manchester United:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool