Wenger: Jam vërtet i zhgënjyer – Lajmi.net
Wenger: Jam vërtet i zhgënjyer
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:17, 2 December 2017
Arsene Wenger është deklaruar i zhgënjyer për humbjen e Arsenalit nga Manchester United.

‘Djajtë e Kuq’ triumfuan në udhëtim te Arsenali me rezultat 1:3, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 15-të në Premierligën angleze.

“Jam vërtet i zhgënjyer sepse ishte një performancë shumë e mirë, por s’kemi si ta dëshmojmë atë në fund dhe kjo është e rëndë të pranohet”, ka deklaruar fillimisht Wenger.

Nuk ishim mjaft efikas në pjesët e rëndësishme, ndërsa e vendosëm vetën në vështirësi. Portieri i tyre ishte i jashtëzakonshëm”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Arsene Wenger

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble