Vlerësimet e lojtarëve: Real Madrid 2:1 Man. United (FOTO) – Lajmi.net
Vlerësimet e lojtarëve: Real Madrid 2:1 Man. United (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:01, 8 August 2017
Vlerësimet e lojtarëve për finalen e Superkupës së Evropës mes Real Madridit dhe Manchester Unitedit mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown