Veturat më të mira në Geneva Motor Show 2017 (Foto) – Lajmi.net
Veturat më të mira në Geneva Motor Show 2017 (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 20:49, 10 March 2017
Në Gjenevë të Zvicrës, janë mbledhur brendet më të mira të veturave, për të sjellur modelet e tyre të reja.

Bentley te McLaren, Ferrari, Pagani, Lamborghini, Porsche… kanë sjell para publikut krijimet e tyre të fundit, transmeton Telegrafi.

Gjatë ditëve në vazhdim, pritet të shfaqen edhe modelet e reja nga Range Rover, Mercedes-Benz, Lexus dhe BMW.

Të interesuarit nga vende të ndryshme po marrin pjesën në edicionin e sivjetmë të Geneva Motor Show, që do të zhvillohet deri më 19 mars.

Në fotografitë e mëposhtme, mund t’i shihni disa nga modelet më të mahnitshme që janë paraqitur deri më tani.

kerre5 kerre6 kerre7 kerre8 kerre9 kerre10 kerre1 kerre2 kerre3 kerre4

Fjalët kyçe: Geneve, Vetura

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy