Vdes ish-lojtari i NBA pas shkëmbimit të zjarrit me policinë – Lajmi.net
Vdes ish-lojtari i NBA pas shkëmbimit të zjarrit me policinë
Autori: Lajmi.net BasketbollBotaSport 23:36, 7 July 2018
Basketbollisti, Tyler Honeycutt, ka vdekur pas shkëmbimit të zjarrit me policinë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan BBC.

Por, policia në Los Angeles ka njoftuar për një vdekje të një personi, duke shkruar se “është vetëqëlluar”, duke gjuajtur me armë dhe nuk është plagosur nga ndonjë polic.

Mediat më pas raportuan se bëhet fjalë për ish-lojtarin e Sacramento Kings, që tani ishte në kontratë me Moscoë BC Khimki.

Ekipi i tij ka konfirmuar vdekjen në Tëitter, pasi janë njoftuar nga agjenti i lojtarit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO