Ujkani shpërthen pas ndeshjes, zbulon fajtorin e humbjes nga Turqia – Lajmi.net
Ujkani shpërthen pas ndeshjes, zbulon fajtorin e humbjes nga Turqia
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 23:11, 11 June 2017
Samir Ujkani ka reaguar pas humbjes nga Turqia.

“Kam qenë i lënduar, por që nja javë jam stërvitur dhe pas testeve kanë qenë pozitive. Por pas disa minutave kur filloi ndeshja ja fillova të ndjejë ndeshje”, tha Ujkani.

“Sot nuk kishim atë angazhimin, organizimin dhe dëshirën për të luftuar. Sot nuk kishim ditët tonë, ku kemi humbur shumë topa”, shtoi ai.

“Fajtor rrugët e shumta, stërvitjet, lodhja gjatë rrugës për të ardhur deri në Shkodër, fushat jo të mira. Organizimi duhet të jetë më i mirë në fushë dhe jashtë fushe|, theksoi mes tjerash.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO