Turan befason tifozët me klubin e ri, rroga 18 milionë euro në sezon – Lajmi.net
Turan befason tifozët me klubin e ri, rroga 18 milionë euro në sezon
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:48, 2 December 2017
Një klub kinez ka shfaqur gatishmëri për të paguar 18 milionë euro në sezon për transferimin e tij në Kinë.

Arda Turan ka përfunduar si objektiv i Superligës së Kinës.

“Mundo Deportivo” raporton se mesfushori i Barcelonës do të largohet nga Camp Nou, gjatë afatit kalimtar të janarit.

Monaco dhe Galatasaray kanë shfaqur interesim për blerjen e tij. Por, një ofertë ka mbërritur edhe nga Kina, përcjell “lajmi.net”.

Një klub kinez ka shfaqur gatishmëri për të paguar 18 milionë euro në sezon për transferimin e tij në Kinë. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: . Barcelona, Arda Turan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy