Trepça luan kundër klubit të njohur – Lajmi.net
Trepça luan kundër klubit të njohur
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:44, 9 February 2017
Sonte me fillim nga ora 19:00 klubi i basketbollit Trepça zhvillon ndeshje miqësore në Palestrën ”Minatori”.

Mitrovicasit do të jenë mikpritës të skuadrës malazeze KK Ibar Rozaje, e cila gjendet në pozitën e dytë të klasifikimit në Superligën malazeze.

Ky takimi shihet si një test para ”Final Four”-it të Kupës që zhvillohet pikërisht në Mitrovicë.

Kujtojmë se më 17 shkurt do të luhen ndeshjet gjysmëfinale, ku do të takohen Bashkimi me Pejën si dhe Trepça do të ballafaqohet me Sigal Prishtinën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Trepça

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball