Transferimi i Kovacic te Chelsea gëzon Milanin – Lajmi.net
Transferimi i Kovacic te Chelsea gëzon Milanin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 12:02, 9 August 2018
Timeoue Bakayoko thuhet se është pranë transferimit të Milan, por ka ende çështje që duhen zgjidhur me Chelsean.

‘Gazzetta dello Sport’ këmbëngul se negociatat për lojtarin janë rrugës së mirë, kur dihet se edhe lojtari nuk është në planet e trajnerit Maurizio Sarri.

‘Rossonerët’ duan të marrin lojtarin në huazim një vjeçar, me të drejt blerje në fund të sezonit.

Raportohet se 23 vjeçari po ashtu është shumë i etur për të lëvizur në drejtim të Milanit.

Me transferimin e Mateo Kovacic te Chelsea, Bakayokos i është hapur rruga e largimit nga ‘Stamford Bridge’./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO