Tifozët e Francës ia bëjnë ‘bajat futbollin’ Benzemas (FOTO) – Lajmi.net
Tifozët e Francës ia bëjnë ‘bajat futbollin’ Benzemas (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:24, 19 May 2017
Tifozët e Francës me shumicë votash kanë mbështetur vendimin e trajnerit Didier Deschamps të mos e ftojë në ekip sulmuesin Karim Benzema.

Rezultati i sondazhit në pyetjen: A ka të drejtë Didier Deschamps që nuk e fton Karim Benzeman në ekip.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan