Superliga vjen me 4 super-ndeshje, sot mund të vendoset shumëçka – Lajmi.net
Superliga vjen me 4 super-ndeshje, sot mund të vendoset shumëçka
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:54, 23 April 2017
Sot zhvillohen katër ndeshjet e radhës në kuadër të xhiros së 27 në Vala Superligë, e të cilat pritet të jenë mjaft interesante.

Lideri Trepça ’89 e pret Trepçën në “Riza Lushta”, ndërsa Llapi sfidon Besën në “Zahir Pajaziti”.

Dy ndeshje shumë interesante do të zhvillohen mes skuadrave që duan t’i ikin barazhit, në Prizren e Skenderaj.

Liria i bën konak Ferizajt, ndërsa Drenica pret Dritën.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 15:00.

E diel
Liria – Ferizaj
Drenica – Drita
Trepça’89 – Trepça
Llapi – Besa

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO