Strakosha bën “çmendurinë” ndaj Juventusit, Lichsteiner nuk iu beson syve (VIDEO) – Lajmi.net
Strakosha bën “çmendurinë” ndaj Juventusit, Lichsteiner nuk iu beson syve (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:31, 17 May 2017
Thomas Strakosha ka bërë dy super-pritje ndaj Juventusit. Stephan Lichsteiner nuk iu besonte syve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels