Solari më në fund ka disa fjalë të mira për Isco – Lajmi.net
Solari më në fund ka disa fjalë të mira për Isco
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:08, 6 December 2018
Santiago Solari ka mbetur shumë i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij kundër Melilla.

Ai, në veçanti është pyetur edhe për performancat e Isco Alarcon, lojtari i cili është mbajtur në bankën rezervë për shumicën e kohës që nga ardhja e trajnerit në krye të stolit të “Los Blancos”.

“Jam shumë i lumtur për Iscon. Më vjen keq për mundësinë që lëshoi në pjesën e parë, do të ishte gol i bukur” ka thënë trajneri për “Marca”, transmeton lajmi.net.

“Jam gjithashtu i lumtur për Asension,i cili realizoi dy gola, dhe për Vinicius JR gjithashtu” ishin fjalët e trajnerit Solari.

Real Madrid e ka mposhtur Melilla në kuadër të Copa del Rey, me rezultatin e thellë 6:1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO