Smart-Mercedes Maybach, vetura luksoze urbane (Foto) – Lajmi.net
Smart-Mercedes Maybach, vetura luksoze urbane (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 14:51, 17 May 2017
Smart njihet për veturat e saj të vogla për dy persona, ndërsa modeli Maybach i kompanisë Mercedes është veturë e madhe dhe shumë luksoze.

Një kombinim i këtyre dy kompanive do të sillte një veturë të vogël urbane, por edhe mjaft luksoze, njofton motor1.com.

Peisert Design ka realizuar disa punime dizajni se si do të dukej kjo veturë e kombinuar ndërmjet kompanisë Smart dhe asaj Maybach.

Megjithatë, për momentin kjo mbetet vetëm si ide, pasi mbetet të shihet se a do të pranohet nga të dyja kompanitë./Lajmi.net/

smart-maybach-rendering-1 smart-maybach-rendering-2 smart-maybach-rendering

Fjalët kyçe: Mercedes Maybach, smart

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball