Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin – Lajmi.net
Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:45, 19 May 2017
Sigal Prishtina ka kaluar për herë të parë në epërsi në fazën finale të Play Offit në elitën e basketbollit kosovar.

Skuadra nga kryeqyteti ka arritur të mposht KB Bashkimin në ndeshjen e tretë të zhvilluar në ‘Pallatin e Rinisë’ me rezultat 81:65.

Me këtë fitore, Sigal Prishtina tani kryeson 2:1 në Play Off.

Ndeshja e radhës do të zhvillohet në Prizren./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble