Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin – Lajmi.net
Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:46, 19 May 2017
Sigal Prishtina e ka fituar pjesën e parë të përballjes me Bashkimin.

Kryeqytetasit e kanë mposhtur  36:32 skuadrën nga Prizreni në pjesën e parë të finales së tretë.

Çerekun e parë e fitoi Bashkimi me rezultat 19:15./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan