Sigal Prishtina e fiton derbin ndaj KB Bashkimit – Lajmi.net
Sigal Prishtina e fiton derbin ndaj KB Bashkimit
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:48, 18 March 2017
Sigal Prishtina e ka fituar derbin ndaj KB Bashkimit.

]Kryeqytetasit në ‘Pallatin e Rinisë’ kanë mposhtur 95:85 prizrenasit, për të shënuar fitoren e 19-të këtë edicion.

Kampionët i dominuan të gjithë çereket, për të shënuar një fitore të rëndësishme në Superligën e basketbollit kosovar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2